APIE MUS

 

Kas mes esame?

Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas nuo 2006 metų.
Mes neprašome kompensacijų už savo darbuotojų ugdymą – teikiame nemokamas apskaitos mokymo paslaugas savo klientams.
Mes sukaupę didelę patirtį ir susipažinę su įvairių specifikų buhalterija – teikiame nemokamas konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais savo klientams.
Mes užtikriname, kad jūsų įmonės apskaitos darbai bus atlikti nuo A iki Z su visais jums reikalingais paaiškinimais – rengiame įvairias vidines ataskaitas, reikalingas efektyviam skolų valdymui, kaštų mažinimui ir pan.
Mes siūlome pilnas arba dalines paslaugas – pasirinkite pagal savo įmonės poreikį ir finansines galimybes.
Mūsų įmonė dirba su geriausia lietuviška apskaitos programa, naujausi pasikeitimai operatyviai įdiegiami.
UAB Amesta visada turi galiojantį civilinės atsakomybės verslo draudimą – Jūs niekuo nerizikuojate.

 

Kur mes esame?

UAB Amesta įregistruota Vilniuje, Vydūno g.21-60. Tačiau, būdami lankstūs , paslaugas galime teikti pas jus, pas save, galime susitikti kavinėje ar gamtoje, nes jūsų apskaitos duomenys yra talpinami į saugius išorinius serverius, prie kurių galime prisijungti iš bet kurios vietovės.
Mes džiaugiamės, kad su didžiaja dauguma savo klientų dirbame nuo įmonės įsikūrimo dienos. Vienok ateina laikas naujiems iššūkiams, naujiems darbams, naujiems klientams.

 

Kur mes norime būti?

Norime, kad mūsų klientų ratas būtų gausesnis, tačiau toks, kad kiekvienas klientas gautų dėmesio, konsultacijų, laiko susitikimams ir pokalbiams tiek, kiek reikia. Norime, kad mūsų klientai be rūpesčių bendrautų su valstybės institucijomis apskaitos bei mokesčių sferoje, norime, kad po kiekvieno apskaitos patikrinimo dar kartą klientas įsitikintų, kad gali būti ramus dėl jo įmonės apskaitos tvarkymo.

 

UAB AMESTA